Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Lucie Urbančíková, M.Ed. - MAMAfaktura.cz
Gabinova 865/5
152 00 Praha 5 - Hlubočepy
tel: 774 437 892 (9 - 16:30)
lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz
Díky že mě kontaktujte více mailem než telefonem;)

 

Kdo jsem?

 

Narodila jsem se na první jarní den roku 1977, od roku 2000 bydlím v Praze. V roce 2009 jsem změnila příjmení z Eiseltová na Urbančíková. Jsem máma dvou dětí (kluk 2010, holka 2012). Toť ve stručnosti ta nejdůležitější čísla.

 

Už od první třídy základky jsem toužila být doktorkou - přesněji řečeno ortopedkou jako máma (nebo fyzioterapeutkou, to pro mě byla přijatelná varianta ;). Když jsem v roce 1995 řešila, na jakou vysokou školu půjdu, měla jsem jasno - medicína. Máma mě však i přes její celoživotní zapálení pro svou profesi od medicíny zrazovala. Její argumenty mě nakonec přesvědčily a já jí poslechla...

 

Lituju toho, že nejsem lékařkou? Vůbec ne. Ve své práci v oblasti vzdělávání a výchovy dětí jsem se našla. Vlastně se jako lékařka cítím, i když neléčím bolístky těla a nepředepisuji léky. Místo toho hledám příčiny problémů v oblasti vzdělávání a chování dětí a snažím se najít ty správné nástroje na jejich odstranění. Takže vlastně předepisuji tak trochu jinou "meducínu". A to mě moc baví.

 

Chcete vědět, jaké vzdělání tedy mám? Tak pokračujte ve čtení ;)