Společné projekty

Správně nastavená spolupráce bez nadsázky dává křídla všem zúčastněným. Ti mají totiž možnost využívat své silné stránky. A když se dá dohromady několik těchto silných stránek, vznikají úžasné produkty a služby. Takováto spolupráce mě neskutečně naplňuje a baví.

Takže pokud vás napadá, v čem bychom mohli spolupracovat, neváhejte mě kontaktovat 😉

 

Momentálně spolupracuji s:


K dřevěným kostkám Cubeek  jsem pod editorským dohledem Marušky Haklové, autorky dřevěných, ručně malovaných kostek, popsala aktivity, které děti nejen baví, ale hlavně je rozvíjejí v nejrůznějších oblastech (např. v procvičování zrakového a sluchového rozlišování, pravo-levé orientaci, zrakové a sluchové paměti, atd.).


S Luckou Musilovou z firmy Afes, která vyrábí samolepící šablony pro tzv. pískování (malování ručně barveným jemným pískem), společně připravujeme šablony inspirované Montessori principy. Zároveň sepisujeme způsoby, jak pískování podněcuje všestranný senzo-motorický rozvoj. Až bude dílo hotovo, najdete zde odkaz 😉

 


S Venuší Kislingerovou, zakladatelkou Rodinného centra POHODA v Praze – Modřanech, společně vytváříme nové programy pro děti a jejich rodiče. Letos představujeme dvě novinky: dílničku Táto, pojďme kutit (pro tatínky a jejich 3-5-ti leté šikuly) a Angličtinu NARUBY (pro děti ve věku 2 – 6-ti let).

 


MAMAladies jsou úžasné a podnikavé ženy, které vedou nejrůznější kurzy a programy pro maminky s dětmi. Jelikož rády využívají výrobky MAMAfaktury, vymyslely jsme, že i ony budou nabízet mé výrobky. Zákaznice si tak mohou pořídit podnětné pomůcky pro své ratolesti bez poštovného, bez dobírky a v souladu se zákony (tj.s EET účtenkou).