Pracujete v Montessori školce nebo škole?
Pracujete ve školce, která do práce s dětmi zapojuje Montessori principy?

 

Jak v sekci O nás popisuji, nepatřím mezi "ortodoxní Montessoriány". Jsem přesvědčená o tom, že lze Montessori principy uzpůsobovat dnešní době. Vždyť paní Montessori řekla: "Stačí porozumět té myšlence a podle jejích principů kráčet kupředu." Když jsem se dostala k tomuto citátu, cítila jsem, že jsem dostala jakési "svolení" od paní Montessori jít tou cestou, kterou mě doslova srdce táhne. Takže pokud také souhlasíte s tím, že stále lze vytvářet další pomůcky, které jsou věrné Montessori principům, projděte níže uvedenou nabídku.
______________________________________________
 

Právě Vám nabízím následující:

  • eshop s pomůckami inspirovanými Montessori principy
     
  • semináře pro vyučující angličtiny, které na názorných příkladech ukazují, jak jednoduše lze do výuky zapojit prvky Montessori a zážitkové pedagogiky (od dubna 2017 by semináře opět měly být akreditované MŠMT v rámci DVPP)
     
  • program Speak & Montessori, který popisuje konkrétní aktivity pro výuku angličtiny dle Montessori principů

 

Pokud budete mít jakékoli dotazy, prosím kontaktujte mne na lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz.


____________________
Poznámka pod čarou - V případě vašeho zájmu o užší spolupráci ráda přijedu se semináři za Vámi. Mé časové možnosti jsou v pracovní dny následující: z Prahy-západ (Barrandova) mohu vyjíždět autem nejdříve v 7:15 (musím nejprve předat mladší ratolest ve školce, která otvírá v 7 hodin) a nejpozději musím na stejné místo dojet v 16:30. O víkendech jsem časově i vzdálenostně flexibilní ;)