Jste rodič a s Montessori principy doma již pracujete?

 

Sama jsem s Montessori principy začla a pracovat, když mé prvorozené ratolesti byl jeden rok (to bylo v roce 2011). Také sama vím, jak časově náročné je shánět všechny potřebné "součástky" pro Montessori aktivity, byť jsou jednoduché a levné (brčka, párátka, kovová očka, dřevěné tyčky, atd.). Uvědomila jsem si, že neustále obíhám stejné kolečko - drogérie, domácí potřeby, papírnictví, hobby market (Hornbach, Obi, atd.). Když už jsem to začala kupovat pro vlastní potřebu a zjistila jsem, kde je co nejkvalitnější a za tu nejlepší cenu, rozhodla jsem se tyto "součástky" nabízet i dalším rodičům, kteří chtějí Montessori principy využívat i doma. Tím, že nakupuji ve větších množstvích, cena pro vás je stejná, jako v obchodech, kam docházíte. A to vše s jedním obrovským rozdílem - že jste ušetřili spoustu času, které můžete věnovat těm nejdůležitějším lidem na světě - vašim dětem.
_______________________________________________

 

Pevně věřím, že Vás osloví má nabídka:

  • cenově dostupné pomůcky inspirované Montessori přístupem - všechny pomůcky jsou dodávány v takovém obalu, který umožňuje uložení všech jejích součástí pohromadě - jak jinak bychom měli dětem připravit to správné připravené prostředí ;) Samozřejmou součástí pomůcek je návod, jak s pomůckami pracovat.
     
  • vzdělávací semináře pro rodiče - jednotlivé semináře nebo série seminářů, které nazývám Montessori pod lupou (stačí, když ve vašem mateřském centru předáte kontakt na MAMAfakturu, mateřské centrum poté může jednotlivé semináře či jejich sérii objednat na termín, který vyhovuje právě vám ;)
     
  • elektronické publikace, které popisují jednoduché, ale dětmi velmi oblíbené Montessori aktivity. Tyto ePublikace dodávám ve formátu PDF, který si stáhnete do chytrého telefonu, tabletu či počítače a budete mít kopu nápadů pro účelné zabavení svých dětí stále na dosah.

 

Pokud budete mít jakékoli dotazy, prosím kontaktujte mne na lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz.

______
Poznámka pod čarou - V případě vašeho zájmu o užší spolupráci ráda přijedu se semináři za Vámi. Mé časové možnosti jsou v pracovní dny následující: z Prahy-západ (Barrandova) mohu vyjíždět autem nejdříve v 7:15 (musím nejprve předat mladší ratolest ve školce, která otvírá v 7 hodin) a nejpozději musím na stejné místo dojet v 16:30. O víkendech jsem časově i vzdálenostně flexibilní ;)