Jste rodič a svět Montessori začínáte teprve objevovat?

 

V této situaci jsem byla v roce 2011, když mé prvorozené ratolesti byl jeden rok (to bylo v roce 2011). Sama vím, jak prostředí Motnessori může být pro nováčky hezky česky řečeno "intimidating" - tj. až strach nahánějící se zeptat na tu nejzákladnější věc. Alespoň já jsem se takto cítila. Proto jsem vám, Montessori začátečníkům, snažím svět Montessori přiblížit nejen skrz různé články (např. na www.maRODICOVSKAcesta.cz), ale i skrze různé semináře či série seminářů, které v prostředí, kde žádná otázka není hloupá otázka, pomáhám zájemcům pochopit principy Montessori přístupu.
____________________________________________


Pevně věřím, že Vás osloví má nabídka:

 • vzdělávací semináře pro rodiče bez dětí
   
 • série vzdělávacích seminářů pro rodiče s dětmi, které nazývám Montessori pod lupou (stačí, když ve vašem mateřském centru nebo mateřské školce předáte kontakt na MAMAfakturu, mateřské centrum poté může jednotlivé semináře či jejich sérii objednat na termín, který vyhovuje právě vám ;)
   
 • cenově dostupné pomůcky inspirované Montessori přístupem - všechny pomůcky jsou dodávány v takovém obalu, který umožňuje uložení všech jejích součástí pohromadě - jak jinak bychom měli dětem připravit to správné připravené prostředí ;) Samozřejmou součástí pomůcek je návod, jak s pomůckami pracovat.
   
 • elektronické publikace, které popisují jednoduché, ale dětmi velmi oblíbené Montessori aktivity. Tyto ePublikace dodávám ve formátu PDF, který si stáhnete do chytrého telefonu, tabletu či počítače a budete mít kopu nápadů pro účelné zabavení svých dětí stále na dosah.
   
 • články na mém již zmiňovaném blogu www.maRODICOVSKAcesta.cz

 

Pokud budete mít jakékoli dotazy, prosím kontaktujte mne na lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz.

______
Poznámka pod čarou - V případě vašeho zájmu o užší spolupráci ráda přijedu se semináři za Vámi. Mé časové možnosti jsou v pracovní dny následující: z Prahy-západ (Barrandova) mohu vyjíždět autem nejdříve v 7:15 (musím nejprve předat mladší ratolest ve školce, která otvírá v 7 hodin) a nejpozději musím na stejné místo dojet v 16:30. O víkendech jsem časově i vzdálenostně flexibilní ;)