Chcete si nechat něco z naší nabídky vyrobit na zakázku?


Není problém! Vlastně cokoli, co najdete v nabídce MAMAfaktury si můžete objednat na zakázku. Sama vím, jak je těžké vymyslet nějaký smysluplný dárek pro věrné zákazníky (rodiče i děti) aby potěšil, pomohl a ještě byl ekonomicky únosný. Proč si tedy neulehčit práci a nevybrat si něco z nabídky MAMAfaktury? Kreativitě se meze nekladou ;)


Pro lepší představivost jsem sestavila tabulku, kde uvádím několik názorných příkladů, co se k zakázkové výrobě přímo nabízí.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, včetně žádostí o předběžné kalkulace, prosím kontaktujte mne na lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz
 

  • síťované sáčky velikosti přesně dle vašich potřeb

    Síťované sáčky mohu vyrobit přesně na míru podle velikosti obsahu sáčku, ale také mohu nechat vyrobit etikety (cedulky) s Vaším logem, případně si můžete vybrat barvu šňůrky ze široké škály barev, která bude korespondovat s vašimi firemními barvami. Jaké jsou orientační ceny sáčků? Podívejte se na nabídku standardních velikostí sáčků.

  • nástěnné rodinné kalendáře s filcovými sáčky na tužky z vašich firemních barev a s vaším logem na všité etiketě (stuze se saténovým povrchem)

  • síťované nástěnné poličky, které jsou vhodné jak domů, tak i do školek, mateřských center, škol a dalších míst, kde je třeba udržet vše přehledné a uspořádané

    Existuje několik barevných variant této síťoviny - červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená. Cena všech barevných variant je stejná s barvou bílou.