Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Lucie Urbančíková, M.Ed. - MAMAfaktura.cz
Gabinova 865/5
152 00 Praha 5 - Hlubočepy
tel: 774 437 892 (9 - 16:30)
lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz
Díky že mě kontaktujte více mailem než telefonem;)

Semináře a konzultace
Semináře

 

Velmi blízké je mi následující motto:

 

„Dej člověku rybu, nasytíš ho na jeden den. Nauč ho rybařit, nasytíš ho na celý život.“

 

Proto je vymýšlení a vyrábění různých pomůcek jen jednou z částí mé práce. Tou druhou je má velká touha a potřeba pomoci ostatním pochopit principy Montessori pedagogiky a výuky angličtiny. A tak připravuji a vedu semináře pro všechny z vás, kteří mají zájem naučit se něco nového v oblastech Montessori přístupu a přirozené výuky angličtiny.

 

Ať už jste:

 

 

 

Co mají všechny mé semináře společného?

 

  • vždy mám připravenou powerpointovou prezentaci s velkým množstvím fotografií, které promítám na promítací plátno
  • účastníci mají vždy možnost "osahat" si a vyzkoušet prezentované aktivity a pomůcky (stejně tak si je i nafotit pro vlastní potřebu)
  • účastníci si vždy ze semináře odnesou tištěné materiály, často i drobné dárky, které mohou následně používat při práci s dětmi
  • semináře vedu "pro lidi", proto se je vždy maximálně přizpůsobuju jejich potřebám

 

 

Máte zájem uspořádat seminář u vás?

 

Pokud máte zájem o seminář pouze pro Váš pedagogický sbor nebo byste chtěli seminář nabídnout veřejnosti ve vašem např. mateřském centru, moc ráda přijedu se semináři za Vámi.

 

Mé časové možnosti jsou v pracovní dny následující: z Prahy-západ (Barrandova) mohu vyjíždět autem nejdříve v 7:00  a nejpozději musím na stejné místo dojet v 17:30. O víkendech jsem časově i vzdálenostně flexibilní ;).

 

S jakýmikoli dotazy mě prosím kontaktujte na lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz.