Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Lucie Urbančíková, M.Ed. - MAMAfaktura.cz
Gabinova 865/5
152 00 Praha 5 - Hlubočepy
tel: 774 437 892 (9 - 16:30)
lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz
Díky že mě kontaktujte více mailem než telefonem;)

O mě a MAMAfaktuře
Dovolte mi, abych se vám představila...

 

 

Jmenuji se Lucie Urbančíková (roz. Eiseltová). Po celých 20 let, které jsem zapojena do pracovního procesu, jsem se zabývala aktivitami, které mají jednoho společného jmenovatele - vzdělávání dětí a vyučujících

Za tuto profesní dráhu jsem velmi vděčná. Mám možnost být v kontaktu s dětmi, které jsou od přírody hladové po vědění, s rodiči, kteří mají zájem růst spolu se svými dětmi a s vyučujícími, kteří se vydali na tu nelehkou cestu zapojování nových prvků do výuky. A všechny tři tyto skupiny mě neustále motivují pokračovat v mé započaté práci. 

Pokud máte zájem dozvědět se o mě více, můžete. Stačí jen kliknout ;)

A děkuji, že čtete tyto i následující řádky...

  

  

... a nyní, abych vám představila mou MAMAfakturu

 

  MAMAfakturu jsem založila v roce 2013, když jsem si potřebovala vytvořit prostor pro mnou vymyšlené a vyrobené pomůcky inspirované Montessori přístupem. Tím, že jsem v té době byla na mateřské "dovolené", a byla jsem tedy máma, která doma měla "manufakturu", k MAMAfaktuře to byl jen krůček.

Od té doby se MAMAfaktura hodně posunula. K pomůckám inspirovaným Montessori přístupem se přidaly síťované sáčky, nabídka od výrobců, kteří "ladí mé duši" a v neposlední řadě i anglické jazykové hry, které jsem do února 2018 vydávala pod značkou Jazykový projekt Lingua Ludus. Od března 2018 všechny mé jazykové aktivity přecházejí pod značku MAMAfaktura.cz. Vím, že je to krok správným směrem.
  

Jazykový projekt Lingua Ludus (2004 - 2018) v překladu z latiny znamená "jazyk hrou". V rámci tohoto projektu jsem se soustředila na zařazování principů zážitkové pedagogiky do výuky angličtiny, vydávala metodické publikace a jazykové hry, vedla DVPP semináře pro pedagogy v oblasti výuky angličtiny.

Mezi roky 2005 a 2012 jsem se v pozici odborného garanta a metodika starala o projekt Pod křídly, který přinášel pravidelnou  zážitkovou výuku angličtiny do 7 dětských domovů. V roce 2013 byl tento projekt oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL, která podporuje nové a výjimečné aktivity v oblasti jazykového vzdělávání. Na tento projekt velmi často vzpomínám. A ta cena byla jen pověstnou "třešničkou na dortu". 

 

Více informací o MAMAfaktuře si můžete přečíst v následujících odkazech: