Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKT

Lucie Urbančíková, M.Ed. - MAMAfaktura.cz
Gabinova 865/5
152 00 Praha 5 - Hlubočepy
tel: 774 437 892 (9 - 16:30)
lucie(zavináč)MAMAfaktura.cz
Díky že mě kontaktujte více mailem než telefonem;)

Mých 10 profesních milníků aneb 10 zásadních situací, které mě profesně přivedly tam, kde jsem nyní

 

1) Pětiletý pobyt v zahraničí a studium zážitkové pedagogiky.

 

2) Práce s Jay Robertsem, toho času ředitelem Outdoorového programu pro vysokoškoláky. Ukázal mi tu nepřekonatelnou a nenahraditelnou sílu osobního zážitku. Ani ten nelepší seminář / kniha / škola nepředá tolik informací jakoosobní zkušenost zaižtá ve fyzicky a psychicky bezpečném prostředí.

  

3) Tři dvoutýdenní výpravy do pustých rumunských hor se 12 náctiletými dětmi (15-18 let) na akci Zkoušky dospělosti. Nezapomenutelná putování, na kterých jsem na vlastní "lektorskou" kůži zažila neuskutečnou sílu zážitkové pedagogiky.

 

4) Narození mých dětí. Jsou mými nejlepšími učiteli, čímž mi umožňují neustále profesně růst.

 

5) Setkání s knížkami Marie Montessori a následně se sérií seminářů vysvětlující její přístup k dětem.

 

6) Pobídnutí od dvou různých známých, jedné v roce 2004 a druhé v roce 2012, větou: "To musíš nabízet ostatním!" V prvním případě vznikl Jazykový projekt Lingua Ludus, v tom druhém MAMAfaktura.cz.

 

7) Má setkání s netáživnou a neefektivní výukou angličtiny, a to jak u dětí tak i u dospělých. Tímto jsem získala obrovský prostor pro realizaci svého přístupu k výuce cizích jazyků. Následný zájem rodičů i pedagogů mi dodává sílu v mé metodické misi pokračovat ;)

 

8) Přijetí do konzultačně vzdělávacího programu ArtBees pro kreativní podnikatelky, který dal mému podnikání nejen nový impuls, ale hlavně pevnou podnikatelskou půdu pod nohama.

 

9) Rozhodnutí o sloučení mých dvou "profesních dětí" pod jednu značku, MAMAfakturu.cz. (Této rozšířené "verzi" říkám MAMAfaktura 2.0. ;)

 

10) Chápající rodina a podporující známí. Bez jejich podpory bych už neměla sílu neustále překonávat byrokratické překážky spojené s podnikáním.

 

<<< předchozí článek                                další článek >>>